Antiparazitikum pro psy a kočky 50ml | CBWEED

1 hodnocení
Značka: CBWEED
285 Kč 235,54 Kč bez DPH
Skladem

Naše antiparazitika pro psy je 100% produkt vyrobený v Itálii, který chrání a udržuje klíšťata, blechy a hmyz, které mohou psa poškodit. Vyrábí se bez stopy vazelíny, barviv, parabenů a THC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš přírodní pesticid pro psy na bázi neemového oleje je přírodní ochrana proti hmyzu, jako jsou blechy, klíšťata a komáři.

Bez kontraindikací je to velmi praktický, rychlý a efektivní produkt pro psy. Je zvláště vhodný k léčbě starších psů, při rekonvalescenci, těhotenství a kojení nebo při kontaktu s dětmi, protože neobsahuje toxické prvky.

Antiparazitní sprej se nastříká na čistou srst psa a trvá jeden měsíc po aplikaci.
Není vhodné pro štěňata do šesti měsíců a je třeba se vyvarovat kontaktu s nosem, ústy a očima psa.

Pečujte o vlasy svého čtyřnohého přítele pomocí našeho šamponu pro psy a kočky .

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

CBWEED se narodil ve Forlì v září 2017 z myšlenky 9 profesionálů z různých sektorů, se společnou vášní: konopí a jeho neomezených světů. Po otevření prvního oficiálního obchodu ve Forlì v říjnu téhož roku následovalo několik inaugurací během několika týdnů a CBWEED dosáhl celé Emilia-Romagna a brzy se rozšířil i venku.
Společnost s celkem 25 zaměstnanci v oficiálním sídle má v současnosti výstavní showroom, 38 franšízových prodejen a několik stovek maloobchodníků po celé zemi .
CBWEED se však nezastaví a rozhodne se zaměřit na evropský trh, který nadšeně vítá iniciativu a prozíravost značky. K dnešnímu dni se může pochlubit několika důležitými spoluprací s východoevropskými zeměmi, jako je Polsko, Česká republika, Estonsko, Řecko, a neustále pracuje na dalším a dalším exportu svého produktu.

Oficiální web CBWEED není jen ukázkou velké franšízy a jejího elektronického obchodování, ale má za cíl stát se referenčním bodem pro vše, co souvisí s legálním konopím : jeho redakční personál se den co den stará o novinky, postřehy a zvědavosti o všech aspektech týkajících se konopí (lehké a ne) Redaktoři pracují na senzibilizaci čtenářů na dané téma, počínaje informacemi a porozuměním. Bez znalostních základen není možné prolomit bariéru stereotypů a falešných přesvědčení, že nás naše kultura často a dobrovolně vštípuje , což vylučuje možnost užívat si mnohonásobného použití a pozitivních účinků milovaného konopí.

CB WEED