Cali Gangsta Kush | Sumo Seeds

Tip
2 hodnocení
Značka: SUMO SEEDS
704 Kč –10 %
Cali Gangsta Kush | Sumo Seeds ((Ks) Feminized 3)
704 Kč –10 % 633,60 Kč 550,95 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cali Gangsta Kush vznikl zkřížením odrůd Grand Master Kush (Super Hindu Kush x Master Skunk) a Purple Afghani, čímž vznikl Purple Master Kush. Ten byl dále nakřížen s úspěšnou indikou LA Confidential (O.G. LA Affie x Afghani) a stabilizován. Cali Gangsta Kush je tedy převážně indika kalifornského původu. Mezi fenotypy je minimum variací, jeden je sativovější. Je to nízká sativa s minimem listů a krátkými rozestupy mezi kolénky. Aroma je líbezně květinové až pepřové, s nádechem grepu. Kytka je to malá, ale palice má hutné a barví se krásně do modra až fialova.

Genetika: Purple Master Kush x LA Confidental
Genotyp: Indica / Sativa 75/25
Květ: 8 týdnů
Venku: Září/Říjen
Výška max: 1,5m

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Výška: 1,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Po letech výzkumu a zkušeností se nám podařilo vytvořit rozmanitou sbírku semen konopí. Během našich cest po celém světě se nám podařilo sbírat domorodé kmeny. Náš výzkumný tým je vždy na cestě, aby zjistil, že zvláštní konopné napětí, které všichni touží. Jsme hrdí na naši investici do sběru mnoha jemných a vzácných semen konopí. Věříme, že to nás odlišuje od ostatních semenných bank . Naše vůle přinést zákazníkovi pouze ta nejlepší feminizovaná nebo automaticky kvetoucí semena konopí z nás dělá banku semen,  která neustále kontroluje kvalitu, genetiku, účinky a zdraví našich semen marihuany.

sumoseeds_novinky_seedbank

sumo