Konopné Semínko

Konopné Semínko

Využijte sílu konopného semínka a zařaďte ho do svého jídelníčku. Pochází z technického konopí a neobsahuje THC. I tak má grády! Semínko obsahuje nenasycené esenciální mastné kyseliny, ty pomáhají správnému vývoji a fungování mozku, napomáhají reprodukčním orgánům v jejich funkci a celkově jsou prospěšné pro metabolismus. Jednou z nejoceňovanějších složek konopného semínka je omega-6 gama-linolová.

 

Využijte sílu konopného semínka a zařaďte ho do svého jídelníčku. Pochází z technického konopí a neobsahuje THC. I tak má grády!

Semínko obsahuje nenasycené esenciální mastné kyseliny, ty pomáhají správnému vývoji a fungování mozku, napomáhají reprodukčním orgánům v jejich funkci a celkově jsou prospěšné pro metabolismus.

Jednou z nejoceňovanějších složek konopného semínka je omega-6 gama-linolová kyselina. Ta je známá svými blahodárnými účinky na pokožku. Toto semínko je i zdrojem vitaminů a minerálů. Obsahuje například vitamin A, C, E a minerály, jako jsou zinek, hořčík či železo.

Čtěte také: Konopí dokáže léčit tělo i mysl. Zkuste jednoduché recepty

Preventivním užíváním konopného semínka poskytujete tělu dostatek těchto látek, a to z přírodního zdroje. Konopné semínko je k dostání v obchodech se speciální výživou.

Úprava semínka

Semínko můžete konzumovat samotné, lze přidat například do jogurtů, ovesných vloček či ovocných šťáv. Lze použít i na dozdobení salátů nebo do domácího pečiva. Konopné semínko se může užívat jak při prevenci, tak při vystavení fyzické a psychické zátěži. Pomáhá regulovat hladinu cholesterolu, posiluje imunitní systém, dodává energii, posiluje svaly.

Je doporučováno při nemocech srdce a oběhového systému.