Jak na konopný protein?

Konopný protein vás překvapí svými účinky i jednoduchým, přírodním složením. Mnoho sportovců, kteří dbají o své zdraví, užívají konopný protein. Jak na lahodný konopný protein? Podívejme se na tři osvědčené lahodné recepty.

Konopný proteinový nápoj

Připravte si zdravý proteinový nápoj - buď s vodou, nebo jinými přísadami, dle vaší chuti (mléko, ovoce, zelenina).Vše důkladně promíchejte a banán v nápoji rozmixujte.

Proteinové nápoje z konopí jsou důležité zejména, že máte stravu s nízkou produkcí bílkovin - jsou ovšem důležité při hubnutí, regeneraci, nebo specifickému typu stravy - vegani, vegetariáni. Obsahuje totiž všech 23 aminokyselin a mají bohatý zdroj omega-3 a omega-6 kyselin, vitamínů a minerálů.

Ingredience

Proteinové konopné tyčinky

Naše konopné proteinové tyčinky jsou vyrobeny pouze ze 100% přírodních složek, které vám poskytují dostatečnou energii, přičemž obsahují nízké hladiny sacharidů a tuku. Prostě ideální zdravé občerstvení mezi jídly, nebo po cvičení!

V naší nabídce naleznete proteinovou tyčinku s kešu

 

Konopné kakaové kuličky

Na přípravu budete potřebovat sušené fíky, vlašské ořechy a konopná semínka. To semelte dohromady na jemnou směs. Do směsi přidejte 2 polévkové lžíce konopného proteinu a důkladně promíchejte. Poté vytvořte kuličky různých velikostí dle libosti, které budete obalovat v čokoládě. Hořkou čokoládu připravte ve vodní lázni s trochou tuku a přidejte 2 čajové lžíce konopného proteinu. Tak teď jen jen obalit kuličky v hořké čokoládě a máte hotovo :-)

Datlové Kuličky

Ingredience