Hýčkejte se s novou řadou konopné kosmetiky!

stažený soubor

Léto pro nás bylo plné skvělých novinek a jednou z nich je právě konopná kosmetika. Nově tedy v sortimentu můžete nalézt kompletní řadu péče o pokožku, od vlasů až po konečky prstů :-).

Konopná kosmetika – z lásky k přírodě

Celá naše kosmetická řada je navržena tak, aby byla vhodná pro každý druh pokožky. Rozmazlovat se s ní tedy můžou ženy, muži i děti. Kosmetika je zcela přírodní, bez obsahu ropných produktů, což zaručuje i její mezinárodní certifikace. Nově si tedy můžete užívat přírodu s našim sprchovým gelem, šamponem, tělovým mlékem, balzámem na rty a konopným a tea tree olejem.

Konopná certifikovaná kosmetika

Certifikát zaručuje, že daný výrobek splňuje předepsané podmínky. Jedná se například o to, že kosmetika nesmí obsahovat ropné produkty, jako je například vazelína nebo parafín, syntetické vonné látky a konzervanty, geneticky modifikované suroviny a další. Jednou z podmínek je také to, že se suroviny ani výsledný výrobek netestují na zvířatech.

8024134-b62c05

Konopný sprchový gel

Jedná se o jemný, nevysušující, příjemně parfemovaný sprchový gel s 5% obsahem konopného oleje, D-panthenolem a olivovým olejem. Sprcháč tvoří hustou pěnu, odstraňuje nčeistoty i pachy, ale nevysušuje. Vhodný pro citlivou a suchou pleť a i pro dětskou pokožku.

Konopný šampon

Jedinečný konopný šampon zanechává vlasy hydratované, hladké a kondiciované. Nemastí pokožku hlavy. Šampon tvoří jemnou hustou pěnu, odstraňuje nečistoty i pachy, ale ponechává prospěšné složky. Vhodný pro jakýkoliv typ vlasů

Konopné tělové mléko

Konopné tělové mléko obsahuje konopný olej, D-panthenol, bambucké máslo a vitamín E. Tělové mléko se snadno roztírá a má příjemnou svěží vůni a zklidňující účinek. Díky němu bude Vaše pokožka již pořád ve výborné kondici!

Konopný balzám na rty

Konopný balzám na rty s konopným olejem a D-panthenolem, beta karotenem pro celoroční použití – k moři, nebo na sjezdovku. Hydratační a regenerační balzám je jemně parfémováný a je dermatologicky testován.

Konopný & Tea Tree olej 

Konopný & Tea Tree olej  má antiseptické a regenerační účinky na vaši kůži. Ochranná a regenerační síla čistého konopného oleje s 20 % oleje z australského čajovníku dává dohromady produkt spojující v jednom výhody obou výjimečných darů přírody. Olej neobsahuje syntetický parfém a je dermatologicky testován.

Návod na použití konopné kosmetiky

Je to zcela jednoduché – až se vrátíte večer domů po práci, budete si dávat horkou sprchu, jednodušše se nechte rozmazlit konopným sprchovým gelem, vlasy si opečujte jemným šamponema poté si celé tělo namažte konopným tělovým mlékem. Každé ráno si rty potřete balzámem a pokud Vám z léta zůstalyštípance od komárů, nezapomeňte je pokapat konopným olejem s tea tree.