American Dream | Sensi Seeds

Akce
2 hodnocení
Značka: SENSI SEEDS
2 104 Kč –15 %
American Dream | Sensi Seeds ((KS) Regular 10 + 1 Zdarma)
2 104 Kč –15 % 1 788,40 Kč 1 555,13 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sensi Seed má tu výhodu, že má obrovskou škálu genotypů, které může libovolně kombinovat a používat – a je tedy možné docílit „amerického snu“. Kombinací elitní Afghanicy, Skunku a jemné genetiky Sativ z Jamajky a Havaje jsme vytvořili American Dream.

  • Genetika : Afghan x Skunk1 x Jamaica x Hawaii
  • Genotyp :  Indica 70% x Sativa 30%
  • IN : 55 dní

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Genotyp: Indica / Sativa
Venku: Říjen
Výška: 2,2 m

Sensi Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SensiSensi Seeds patří mezi největší semenné banky na světě. Zakladatel, holanďan Ben Dronkerszačal s pěstováním konopí už v 70. letech minulého století. Od začátku si budoval sbírku semen všemožných odrůd, které se k němu dostaly. Potom během následujících let se věnoval studiu botaniky a agronomie a došel k závěru, že genotyp většiny plodin je tím skutečně důležitým, důležitějším než pěstební metodika. Během 70. a 80. let cestoval po světě, aby našel ty nejlepší genetiky, které uvedli na trh začátkem 90. let. Procestoval tak střední Asii, Himaláje, Indii, jihovýchodní Asii a dále jih.

Sensi Seeeds